صفحه اصلی / بازاریابی اینترنتی / آموزش بهینه سازی تصاویر
بهینه سازی
بهینه سازی

آموزش بهینه سازی تصاویر

در طراحی سایت و پرتال یا بهینه سازی آن ها, تصاویر و بهینه سازی تصاویر بخش زیادی از صفحات طراحی سایت شما را شامل می شوند. بنابراین سئو و بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

آموزش بهینه سازی سایت

قابلیت alt در یک تگ تصویری این توانایی را برای شما به ارمغان می آورد تا توضیحی جایگزین را برای یک تصویر بنویسید. در طراحی وب سایت و طراحی پرتال و طی مراحل بهینه سازی آن ها  اگر این تصاویر در صفحات طراحی سایت شما بالا نیاید ، این توضیحات خودکار جایگزین تصاویر می شوند و این تصاویر به توسط موتورهای جستجو خوانده وتجزیه و تحلیل خواهند شد.

در بحث بهینه سازی تصاویر  وقتی از یک تصویر به عنوان یک لینک استفاده می شود متن های نوشته شده در alt از اهمیت خاصی برخوردار خواهند شد و نشانگر محتوای صفحه, لینک شده است. موتورهای جستجوی تصاویر مانند گوگل یا یاهو از این توضیحات برای بهتر شدن جستجو استفاده می کنند.

در طراحی سایت تصاویر در زیر شاخه های مخصوص ذخیره شده و از فرمت های استاندارد استفاده می کنند. برای ایجاد یک ساختار مناسب ،سعی کنید تصاویر را در یک زیرشاخه ی جداگانه ذخیره کرده وحتما” از فرمت های استاندارد در طراحی سایت و طراحی پرتال خود استفاده شود.

از نام و توضیحات در خور برای تصاویر خود استفاده کنید. استفاده ی مناسب از دسته بندی، نام گذاری و توضیحات تصاویر در طراحی سایت و طراحی پرتال به توسط موتورهای جستجو، مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهند گرفت . از اسامی و توضیحات کوتاه،اما کاربردی استفاده کنید.

قواعد کار

برای نام گذاری تصاویر از این قاعده پیروی کنید.

حرف اول کلمه ی اول کوچک و در کلمات بعدی از حرف اول بزرگ استفاده نمایید :

EX) noNegarPardazesh.jpg , productName.gif

در راستای بهینه سازی سایت جدا” از انجام موارد زیر اجتناب کنید :

• استفاده از نامهای معمولی و عمومی برای تصاویر ( image.jpg , pic.gif ,1.jpg ) چون در طراحی وب سایت و طراحی پرتال حجم بسیار زیادی از تصاویروجود دارد باید دقت بیشتری نامگذاری تصاویر داشته باشید.
• استفاده از نامهای بلند و مفصل
• پر کردن بیش از حد توضیحات تصاویر در طراحی وب سایت و طراحی پرتال توسط کلمات کلیدی و غیر مرتبط
• استفاده از توضیح طولانی به عنوان یک حقه
• استفاده از تصاویر به عنوان لینک های دسترسی مهم و منو در وب سایت
• استفاده از توضیح تصویر هنگام استفاده از تصاویر به عنوان لینک

خواندن مقالات مرتبط زیر را به شما پیشنهاد می کنم:

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

ایده های پول ساز در کسب و کار اینترنتی

 

منبع: نیوسئوسایت

در طراحی سایت و پرتال یا بهینه سازی آن ها, تصاویر و بهینه سازی تصاویر بخش زیادی از صفحات طراحی سایت شما را شامل می شوند. بنابراین سئو و بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. آموزش بهینه سازی سایت قابلیت alt در یک تگ تصویری این توانایی را برای شما به ارمغان می آورد تا توضیحی جایگزین را برای یک تصویر بنویسید. در طراحی وب سایت و طراحی پرتال و طی مراحل بهینه سازی آن ها  اگر این تصاویر در صفحات طراحی سایت شما بالا نیاید ، این توضیحات خودکار جایگزین تصاویر می شوند و این…

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

معمولی بود
خوب بود
عالی بود
User Rating: Be the first one !

درباره احسان مهاجر

احسان هستم متولد خرداد 1366 و در حوزه کامپیوتر فعالیت دارم. این وب سایت رو به تازگی راه انداختم تا اطلاعاتی رو که از بیرون بدست میارم رو با شما دوستان به اشتراک بگذارم چون اعتقاد دارم این کار اشتراک گذاری به بالابردن سطح سواد ما انسان ها کمک میکنه اگه همه اینطور فکر کنیم. اگر با من صحبتی داشتید با جیمیل emk.life و یا آیدی تلگرام EhsanMohajer@ در خدمت شما هستم.

این مطالب را نیز ببینید!

بازاریابی تلگرامی

این مقاله درباره نحوه بازاریابی در شبکه اجتماعی محبوب تلگرام است.گفتیم که بازاریاب ها همیشه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com